Markslöjd Link Party Light on helppo tapa luoda lämmin ja tunnelmallinen valaistus terassille, parvekkeelle tai puutarhaan. Valosarja sisältää 8 metrin pituisen johdon, jossa on 10 kiinteää LED-valonlähdettä 50 cm välein, 3 metrin jatkojohdon sekä pistotulpallisen muuntajan – kytke ja nauti valosta.
Valosarjassa on neljäportainen himmennystoiminto, jota ohjataan muuntajassa olevasta kytkimestä. Lämmin 1900 kelvinin värilämpötila luo pehmeän ja kutsuvan tunnelman.
| Tuotemerkki | MARKSLÖJD |
| Tuotenumero | 1526654 |
| Värilämpötila (K) | 1900 |
| Mitat | 800 cm ( P ) |
| Himmennettävä | Kyllä |
| EAN | 7330024617186 |
| Teho (W) | 2.5 |
| Korkeus | 0 cm |
| IP-luokka | IP44 |
| Pituus | 800 cm |
| Sisältää valonlähteen | Kyllä |
| Valoteho (Lumen) | 200 |
| Tuotenimi | Juhlavalosarja Markslöjd Link Party Light aloituspaketti musta 8 m 10 x LED IP44 |
| Nettopaino (kg) | 0.740 |
| Pääväri | Musta |
| Tuotetyyppi | Valosarja |
| Jännite (V) | 230 |
| Takuu | 5 vuotta |
| Paino (kg) | 0.870000 |
| Leveys | 6 cm |