PVC-kaapelikanava on ihanteellinen ratkaisu, kun on kyse yksinkertaisesta lisäyksestä olemassa oleviin sähköasennuksiin. Käytännöllinen ja huomaamaton kaapelisuojaus yksittäisten johtojen piilottamiseen.
Mittojen lisätietoja
30 x 40 mm
| Tuotemerkki | REV |
| Tuotenumero | 1573343 |
| Mitat | 2 m ( P ) |
| EAN | 4008297798606 |
| Pituus | 2 m |
| Tuotenimi | Kaapelikanava REV Ritter valkoinen 30 x 40 mm 2 m |
| Nettopaino (kg) | 0.350 |
| Pääväri | Valkoinen |
| Väri | Valkoinen |
| Paino (kg) | 0.350000 |