Tukeva jauhemaalattu teräsrunkoinen kaappi puutarhaan ja terassille. Kaapissa on yksi hylly ja kaksi ovea. Sopii esimerkiksi puutarhatyökalujen, ruukkujen ja istutustarvikkeiden säilytykseen. Korkeus 85 cm.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | SUNFUN |
| Tuotenumero | 1582972 |
| Syvyys | 46 cm |
| Mitat | 90 x 85 x 46 cm ( L x K x S ) |
| EAN | 2032957093994 |
| Korkeus | 85 cm |
| Tuotenimi | Kaappi Solo 90 x 46 x 85 cm harmaa |
| Nettopaino (kg) | 25.000 |
| Pääväri | Harmaa |
| Paino (kg) | 25.000000 |
| Leveys | 90 cm |