Tukeva jauhemaalattu teräsrunkoinen kaappi puutarhaan ja terassille. Kaapissa on yksi hylly ja kaksi ovea. Sopii esimerkiksi puutarhatyökalujen, ruukkujen ja istutustarvikkeiden säilytykseen. Korkeus 85 cm.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | SUNFUN |
| Tuotenumero | 1582969 |
| Syvyys | 46 cm |
| Mitat | 90 x 85 x 46 cm ( L x K x S ) |
| EAN | 2032983496998 |
| Korkeus | 85 cm |
| Tuotenimi | Kaappi Solo 90 x 46 x 85 cm hiekka |
| Nettopaino (kg) | 25.000 |
| Väri | Hiekka |
| Pääväri | Ruskea |
| Paino (kg) | 25.000000 |
| Leveys | 90 cm |