Tukeva jauhemaalattu teräsrunkoinen kukkalaatikko. Sopii koristekasvien istutukseen pihassa ja puutarhassa. Korkeus 89 cm.
| Tuotemerkki | SUNFUN |
| Tuotenumero | 1582356 |
| Mitat | 89 x 23 x 45 cm ( P x L x K ) |
| EAN | 2032015432994 |
| Korkeus | 45 cm |
| Pituus | 89 cm |
| Tuotenimi | Kukkalaatikko 89 x 23 x 45 cm harmaa |
| Nettopaino (kg) | 9.720 |
| Tuotetyyppi | Kukkalaatikot |
| Tilavuus | 70 l |
| Paino (kg) | 12.200000 |
| Leveys | 23 cm |