Koukku ruostumattomasta teräksestä tarrakiinnityksellä.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | HABO |
| Tuotenumero | 1382451 |
| Syvyys | 39 mm |
| Mitat | 38 x 50 x 39 mm ( L x K x S ) |
| EAN | 7317901003546 |
| Korkeus | 50 mm |
| Tuotenimi | Koukku Habo Edge RST |
| Nettopaino (kg) | 0.048 |
| Pääväri | Teräs |
| Tuotetyyppi | Koukut |
| Väri | Harjattu teräs |
| Paino (kg) | 0.058000 |
| Leveys | 38 mm |