Koukku ruostumattomasta teräksestä tarrakiinnityksellä.
Tekniset tiedot
| Koukkujen määrä | 1 |
| Tuotenumero | 1314546 |
| Tuotemerkki | HABO |
| Syvyys | 31 mm |
| Mitat | 52 x 52 x 31 mm ( L x K x S ) |
| EAN | 7317901003621 |
| Korkeus | 52 mm |
| Tuotenimi | Koukku Habo Gentle Musta |
| Nettopaino (kg) | 0.050 |
| Pääväri | Musta |
| Tuotetyyppi | Vaatekaapin koukku |
| Väri | Musta |
| Paino (kg) | 0.105000 |
| Leveys | 52 mm |