Habo Saturn -kaksoiskoukku on käytännöllinen ripustuskoukku arjen säilytykseen. Kaksiosainen muotoilu tarjoaa tilaa esimerkiksi takeille, laukuille, pyyhkeille ja muille kodin tarvikkeille.
Tuotetiedot
| Koukkujen määrä | 2 |
| Tuotenumero | 1656308 |
| Tuotemerkki | HABO |
| Mitat | 52 x 140 mm ( L x K ) |
| EAN | 7317900302299 |
| Korkeus | 140 mm |
| Tuotenimi | Kaksoiskoukku Habo Saturn musta 52 x 140 mm |
| Nettopaino (kg) | 0.174 |
| Pääväri | Musta |
| Tuotetyyppi | Koukut |
| Paino (kg) | 0.214000 |
| Leveys | 52 mm |