Habo Saturn -koukkulista on käytännöllinen naulakko kodin ripustustarpeisiin. Kahden koukun malli tarjoaa selkeän säilytyspaikan esimerkiksi takeille, laukuille ja pyyhkeille.
Tuotetiedot
| Koukkujen määrä | 4 |
| Tuotenumero | 1656309 |
| Tuotemerkki | HABO |
| Mitat | 300 x 155 mm ( L x K ) |
| EAN | 7317900302312 |
| Korkeus | 155 mm |
| Tuotenimi | Koukkulista Habo Saturn 2 koukkua musta 300 x 155 mm |
| Nettopaino (kg) | 0.608 |
| Pääväri | Musta |
| Tuotetyyppi | Koukut |
| Paino (kg) | 0.668000 |
| Leveys | 300 mm |