Kaunis ja käytännöllinen Smedbo Home kaksoispyyhetanko.
Pyyhetanko on mattamusta ja se kiinnitetään seinään piilokiinnityksellä.
Kaikille Smedbon tuotteille myönnetään 10 vuoden tuotetakuu (Poljinastioille & DRY pyyhekuivaimille 5 vuotta). Kaikki ruuvi/tarrakiinnitteiset pakkaukset sisältävät asennustarvikkeet, mutta suuri osa Smedbon tuotteista on mahdollista kiinnittää myös tarkoitukseen suunnitellulla liimalla. Kylpyhuonetarvikkeiden liimausta varten tarvitaan liimasetti ja suihkukoreille lisäksi liima-asennuslevyt, jotka myydään erikseen. Kääntyvät kaksoispyyhetangot, tukikahvat/tukituotteet sekä AIR sarja eivät ole liimattavissa.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | SMEDBO |
| Tuotenumero | 1266483 |
| Syvyys | 120 mm |
| Halkaisija | 48 mm |
| Mitat | 648 x 120 x 48 mm ( L x S x Ø ) |
| EAN | 7391447091489 |
| Tuotenimi | Kaksoispyyhetanko Smedbo Home HB3364 Mattamusta |
| Nettopaino (kg) | 0.910 |
| Asennus | Seinälle |
| Pääväri | Musta |
| Tuotetyyppi | Pyyhetanko |
| Tuotesarja | Home |
| Väri | Mattamusta |
| Paino (kg) | 1.001000 |
| Leveys | 648 mm |