Home - Kaksoispyyhetanko mattaharjattua kromia. Piilokiinnitys.
Runko massiivi messinkiä, joka on kuparin ja sinkin sekoitus. Täydellinen materiaali kylpyhuoneeseen, koska se ei ruostu.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | SMEDBO |
| Tuotenumero | 1051920 |
| Syvyys | 67 mm |
| Mitat | 648 x 48 x 67 mm ( L x K x S ) |
| EAN | 7391447036756 |
| Korkeus | 48 mm |
| Tuotenimi | Kaksoispyyhetanko Smedbo Home HS3364 |
| Nettopaino (kg) | 0.910 |
| Pääväri | Kromi |
| Tuotetyyppi | Pyyhetangot |
| Tuotesarja | Home |
| Väri | Mattakromi |
| Paino (kg) | 0.910000 |
| Leveys | 648 mm |