Kalustekulmarauta messinki-pinnoitettua terästä.
Mittojen lisätietoja
Mitat mm (ks. mittakuva)
A: 25
B: 30
| Tuotemerkki | VORMANN |
| Tuotenumero | 1068983 |
| Mitat | 1 mm ( Paks. ) |
| EAN | 4003984250658 |
| Tuotenimi | Kalustelkulmarauta 3F-Design 25 x 30 mm messinki/teräs |
| Nettopaino (kg) | 0.011 |
| Pääväri | Messinki |
| Tuotetyyppi | Kulmaraudat |
| Paksuus | 1 mm |
| Paino (kg) | 0.012000 |