Kalustepyörä lakatuille parkettipinnoille ja muille hylkiville pinnoille. pyörät helpottavat huonekalujen siirtämistä. Muuta sisustusta helposti pyörien avulla. Kalustepyörässä kuulalaakerointi ja kääntölevyssä kaksoiskuulalaakerointi.
Huom! Tuotteen sisältämä öljy voi tahria imukykyisiä kivi- ja parkettipintoja.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | Dörner & Helmar |
| Tuotenumero | 1065055 |
| Halkaisija | 50 mm |
| Mitat | 50 mm ( Ø ) |
| EAN | 4002350505675 |
| Maksimikapasiteetti | 45 |
| Tuotenimi | Kalustepyörä Stabilit 50 x 19 mm, levy 60 x 60 mm |
| Nettopaino (kg) | 0.050 |
| Pääväri | Harmaa |
| Tuotetyyppi | Kalustepyörä |
| Paino (kg) | 0.050000 |