Tee huippulöytöjä Kylpyhuone- ja keittiöviikoilta vain 30.3. asti, osta heti!
Myös tarjoushinnoista! Yritysasiakkaana hyödyt entistä selkeämmistä ja paremmista eduista! Suurasiakkaille alennusprosentit sopimuksen mukaan. Lue lisää ja liity yritysasiakkaaksi tästä.
Harmaa kalustepyörä liukulaakerilla, kääntölevyssä kuulalaakeri. Erinomainen varasto- ja autohallikäytössä, kun halutaan liikutella esim. laat...
Harmaa kalustepyörä liukulaakerilla, kääntölevyssä kuulalaakeri. Erinomainen varasto- ja autohallikäytössä, kun halutaan liikutella esim. laatikostoja tai kevyitä lavoja paikasta toiseen helposti.
Huom! Tuotteen sisältämä öljy saattaa tahria imukykyisiä kivi- ja parkettipintoja.
Tekniset tiedot
| Tuotenimi | Kalustepyörä Stabilit 75 x 25 mm, levy 60 x 60 mm |
|---|---|
| Tuotenumero | 1065105 |
| Paino (kg) | 0.400000 |
| EAN | 4002350500212 |
| Nettopaino (kg) | 0.400 |
| Tuotemerkki | STABILIT |
| Tuotetyyppi | Kalustepyörä |
| Mitat | 75 mm ( Ø ) |
| Koko | 75X25MM |
| Maksimikapasiteetti | 50 |
| Pääväri | Harmaa |
| Halkaisija | 75 mm |
| Väri | Harmaa |
Saat 5 % alennuksen kaikesta – myös alennetuista hinnoista!
Voit helposti vertailla tuotteita keskenään, tallentaa niitä ostoslistaksi ja jakaa ystävien kanssa! Kirjaudu sisään tai rekisteröidy lisätäksesi suosikkeihin.
Kirjaudu tai luo tili