Käytännöllinen kääntyvä kuljetuspyörä. Kaksoiskuulalaakerit kääntölevyssä ja liukulaakeri pyörässä. Pehmeän kumipinnan ansiosta sopii käytettäväksi myös parketilla ja laminaatilla.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | STABILIT |
| Tuotenumero | 1067206 |
| Halkaisija | 50 mm |
| Mitat | 50 mm ( Ø ) |
| EAN | 4002350522306 |
| Maksimikapasiteetti | 45 |
| Tuotenimi | Kuljetuspyörä Stabilit Ø 50 x 19 mm |
| Nettopaino (kg) | 0.179 |
| Pääväri | Harmaa |
| Tuotetyyppi | Kalustepyörä |
| Paino (kg) | 0.179000 |