| Tuotemerkki | SMARTSTORE |
| Tuotenumero | 1636335 |
| Mitat | 65 x 100 x 295 mm ( P x L x K ) |
| EAN | 7332462115552 |
| Korkeus | 295 mm |
| Pituus | 65 mm |
| Tuotenimi | Kori Smartstore Essence Slim siniharmaa |
| Nettopaino (kg) | 0.098 |
| Pääväri | Sininen |
| Tuotetyyppi | Säilytyskori |
| Tuotesarja | Essence |
| Paino (kg) | 0.100000 |
| Leveys | 100 mm |