Lisää ripaus luonnollista eleganssia olohuoneeseesi Scheurich Natural Collectionin klassisella koriruukulla. Meriruohosta valmistettu koriruukku yhdistää perinteisen käsityön moderniin muotoiluun.
| Tuotemerkki | SCHEURICH |
| Tuotenumero | 1570039 |
| Halkaisija | 24 cm |
| Mitat | 20 x 24 cm ( K x Ø ) |
| EAN | 4002477675367 |
| Korkeus | 20 cm |
| Tuotenimi | Koriruukku Scheurich Pähkinänruskea 24cm |
| Nettopaino (kg) | 0.320 |
| Pääväri | Beige |
| Tuotetyyppi | Ruukut |
| Tuotesarja | Sjögräs |
| Tilavuus | 7.497 l |
| Paino (kg) | 0.320000 |