Lisää ripaus luonnollista eleganssia olohuoneeseesi Scheurich Natural Collectionin klassisella koriruukulla. Meriruohosta valmistettu koriruukku yhdistää perinteisen käsityön moderniin muotoiluun.
| Tuotemerkki | SCHEURICH |
| Tuotenumero | 1570051 |
| Halkaisija | 35 cm |
| Mitat | 31 x 35 cm ( K x Ø ) |
| EAN | 4002477675381 |
| Korkeus | 31 cm |
| Tuotenimi | Koriruukku Scheurich Pähkinänruskea 35cm |
| Nettopaino (kg) | 0.788 |
| Pääväri | Beige |
| Tuotetyyppi | Ruukut |
| Tuotesarja | Sjögräs |
| Tilavuus | 26.908 l |
| Paino (kg) | 0.788000 |