Lisää ripaus luonnollista eleganssia olohuoneeseesi Scheurich Natural Collectionin klassisella amppeli koriruukulla. Meriruohosta valmistettu koriruukku yhdistää perinteisen käsityön moderniin muotoiluun.
| Tuotemerkki | SCHEURICH |
| Tuotenumero | 1569983 |
| Halkaisija | 17 cm |
| Mitat | 15 x 17 cm ( K x Ø ) |
| EAN | 4002477675190 |
| Korkeus | 15 cm |
| Tuotenimi | Koriamppeli Scheurich Pähkinänruskea 17cm |
| Nettopaino (kg) | 0.158 |
| Pääväri | Beige |
| Tuotetyyppi | Amppeliruukut |
| Tuotesarja | Sjögräs |
| Tilavuus | 3.456 l |
| Paino (kg) | 0.158000 |