Lisää ripaus luonnollista eleganssia olohuoneeseesi Scheurich Natural Collectionin klassisella koriruukulla. Meriruohosta valmistettu koriruukku yhdistää perinteisen käsityön moderniin muotoiluun.
| Tuotemerkki | SCHEURICH |
| Tuotenumero | 1569967 |
| Halkaisija | 22 cm |
| Mitat | 19.5 x 22 cm ( K x Ø ) |
| EAN | 4002477674964 |
| Korkeus | 19.5 cm |
| Tuotenimi | Koriruukku Scheurich Pähkinänruskea 22cm |
| Nettopaino (kg) | 0.204 |
| Pääväri | Beige |
| Tuotetyyppi | Ruukut |
| Tuotesarja | Sjögräs |
| Tilavuus | 7.497 l |
| Paino (kg) | 0.204000 |