Kaunis punainen pioni koristeoksa kodinsisustukseen. Pituus 76 cm.
| Mitat | 76 cm ( K ) |
| Tuotenumero | 1577307 |
| EAN | 8718861157406 |
| Korkeus | 76 cm |
| Tuotenimi | Koristeoksa Pioni punainen 76 cm |
| Nettopaino (kg) | 0.050 |
| Pääväri | Punainen |
| Tuotetyyppi | Koristeoksa |
| Väri | Punainen |
| Paino (kg) | 0.078000 |