Kaunis vihreä betelpalmu koristeoksa kodinsisustukseen. Pituus 99 cm.
| Mitat | 99 cm ( K ) |
| Tuotenumero | 1577322 |
| EAN | 8718861331929 |
| Korkeus | 99 cm |
| Tuotenimi | Koristeoksa Betelpalmu 99 cm |
| Nettopaino (kg) | 0.120 |
| Pääväri | Vihreä |
| Tuotetyyppi | Koristeoksa |
| Väri | Vihreä |
| Paino (kg) | 0.158000 |