Koristetyyny 45 x 45 cm. Päällinen puuvillaa, täyte polyesteriä.
| Mitat | 45 x 45 cm ( P x L ) |
| Tuotenumero | 1556147 |
| EAN | 8720367905580 |
| Pituus | 45 cm |
| Tuotenimi | Koristetyyny Bona Tummanharmaa 45 x 45 cm |
| Nettopaino (kg) | 0.300 |
| Pääväri | Harmaa |
| Väri | Tummanharmaa |
| Paino (kg) | 0.500000 |
| Leveys | 45 cm |