Pehmeä sisustustyyny.
| Mitat | 45 x 45 cm ( P x L ) |
| Tuotenumero | 1594341 |
| EAN | 5903754821011 |
| Pituus | 45 cm |
| Tuotenimi | Koristetyyny Marble beige 45 x 45 cm Vihreä |
| Nettopaino (kg) | 0.110 |
| Pääväri | Vihreä |
| Väri | Vihreä |
| Paino (kg) | 0.110000 |
| Leveys | 45 cm |