Pehmeä sisustustyyny.
| Mitat | 45 x 45 cm ( P x L ) |
| Tuotenumero | 1594348 |
| EAN | 5903754828331 |
| Pituus | 45 cm |
| Tuotenimi | Koristetyyny Cubo 45 x 45 cm |
| Nettopaino (kg) | 0.474 |
| Pääväri | Valkoinen |
| Väri | Luonnonvalkoinen |
| Paino (kg) | 0.474000 |
| Leveys | 45 cm |