Pehmeä sisustustyyny.
| Mitat | 45 x 45 cm ( P x L ) |
| Tuotenumero | 1594361 |
| EAN | 5903754827747 |
| Pituus | 45 cm |
| Tuotenimi | Koristetyyny Gentil musta 45 x 45 cm |
| Nettopaino (kg) | 0.200 |
| Pääväri | Musta |
| Väri | Musta |
| Paino (kg) | 0.200000 |
| Leveys | 45 cm |