Svedbergsin korkean kaapin vitriiniovi tuo kylpyhuoneeseen kevyttä ja tyylikästä ilmettä. Ovi on valmistettu linjalasista ja siinä on anodisoidut mattamustat alumiiniprofiilit, jotka antavat modernin ja hienostuneen vaikutelman. Käännettävä ovi varustettu integroidulla kahvalla sopii sekä oikea- että vasenkätiseen käyttöön. Aaltolasi päästää valoa läpi mutta pehmentää näkymää, mikä tekee ovesta käytännöllisen ja näyttävän osan kokonaisuutta.
Huom! Toimitus sisältää vain oven. Runko ja muut lisävarusteet myydään erikseen.
| Tuotemerkki | SVEDBERGS |
| Tuotenumero | 1374738 |
| Syvyys | 1.6 cm |
| Mitat | 35 x 160 x 1.6 cm ( L x K x S ) |
| EAN | 7323100316523 |
| Korkeus | 160 cm |
| Tuotenimi | Korkean kaapin vitriiniovi Svedbergs aaltolasi/mattamusta 35 x 160 cm |
| Nettopaino (kg) | 20.999 |
| Pääväri | Valkoinen |
| Tuotetyyppi | Vitriinikaappi |
| Väri | Mattamusta |
| Paino (kg) | 20.999000 |
| Leveys | 35 cm |