Svedbergs-korkean kaapin runko tarjoaa reilusti säilytystilaa kodinhoito- tai kylpyhuoneeseen. Runko on valmistettu kosteutta kestävästä kalustelevystä, ja sen neljä hyllyä tekevät kaapista käytännöllisen ja monipuolisen ratkaisun erilaisten tarvikkeiden säilytykseen. Selkeälinjainen ja ajaton muotoilu sopii moneen tilaan.
Huom! Toimitus sisältää vain rungon. Ovi ja muut lisävarusteet myydään erikseen.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | SVEDBERGS |
| Tuotenumero | 1442746 |
| Syvyys | 33 cm |
| Mitat | 35 x 160 x 33 cm ( L x K x S ) |
| EAN | 7323100349248 |
| Korkeus | 160 cm |
| Tuotenimi | Korkean kaapin runko Svedbergs musta saarni 35 x 160 cm |
| Nettopaino (kg) | 0.021 |
| Asennus | Seinälle |
| Pääväri | Musta |
| Tuotetyyppi | Yläkaapin runko |
| Väri | Black box |
| Paino (kg) | 0.022000 |
| Leveys | 35 cm |