Kosteantilanmatto suojaa liukastumista vastaan märillä ja liukkailla lattioilla. Matto on helppo puhdistaa pyyhkimällä.
Matto sopii myös saunaan ja lattialämmitetylle lattialle.
Määrämittaan leikatuilla tuotteilla ei ole vaihto- eikä palautusoikeutta.
| Tuotemerkki | AINO |
| Tuotenumero | 1579797 |
| Mitat | 65 cm ( L ) |
| EAN | 6416096051583 |
| Sisälle / ulos | Sisälle |
| Tuotenimi | Kosteantilanmatto Aino oranssi/kivet 65 cm (per metri) |
| Nettopaino (kg) | 9.000 |
| Pääväri | Ruskea |
| Väri | Ruskea |
| Paino (kg) | 9.000000 |
| Leveys | 65 cm |