Matto on pehmeä ja lämmin jalkojen alla, eikä luista märkänäkään.
Helppo puhdistaa, sekä kestävä. Sopii mm. kylpyhuoneeseen ja kodinhoitohuoneeseen.
Määrämittaan leikatuilla matoilla ei ole vaihto- eikä palautusoikeutta.
| Tuotemerkki | D-C-FIX |
| Tuotenumero | 1573754 |
| Mitat | 650 x 5 mm ( L x Paks. ) |
| EAN | 4007386311573 |
| Sisälle / ulos | Sisälle |
| Tuotenimi | Kosteantilanmatto Riverside 65 cm (per metri) |
| Nettopaino (kg) | 9.615 |
| Pääväri | Ruskea |
| Paksuus | 5 mm |
| Väri | Ruskea |
| Paino (kg) | 9.615000 |
| Leveys | 650 mm |