Design koukku mini.
4kpl/pak.
| Koukkujen määrä | 1 |
| Tuotenumero | 1066304 |
| Tuotemerkki | BESLAGSBODEN |
| Syvyys | 22 mm |
| Mitat | 30 x 30 x 22 mm ( L x K x S ) |
| EAN | 7391447047004 |
| Korkeus | 30 mm |
| Tuotenimi | Koukku Beslagsboden BB1080/4 Mattamusta Ruostumaton Teräs |
| Nettopaino (kg) | 0.058 |
| Pääväri | Musta |
| Tuotetyyppi | Pyyhekoukku |
| Väri | Musta |
| Paino (kg) | 0.058000 |
| Leveys | 30 mm |