Design koukku. Kiillotettu ruostumaton teräs. Tarrakiinnitys.
| Koukkujen määrä | 1 |
| Tuotenumero | 1067986 |
| Tuotemerkki | BESLAGSBODEN |
| Syvyys | 22 mm |
| Mitat | 48 x 48 x 22 mm ( L x K x S ) |
| EAN | 7391447044638 |
| Korkeus | 48 mm |
| Tuotenimi | Koukku Beslagsboden Kiiltävä RST BK1090 |
| Nettopaino (kg) | 0.058 |
| Pääväri | Teräs |
| Tuotetyyppi | Pyyhekoukku |
| Paino (kg) | 0.058000 |
| Leveys | 48 mm |