Koukku ruostumattomasta teräksestä piilokiinnityksellä. Ulkonema 40 mm. Halkaisija 30/12 mm.
| Koukkujen määrä | 1 |
| Tuotenumero | 1382727 |
| Tuotemerkki | HABO |
| Syvyys | 40 mm |
| Mitat | 30 x 30 x 40 mm ( L x K x S ) |
| EAN | 7317900180019 |
| Korkeus | 30 mm |
| Tuotenimi | Koukku Habo 1368 XL RST |
| Nettopaino (kg) | 0.060 |
| Pääväri | Teräs |
| Tuotetyyppi | Pyyhekoukku |
| Väri | RST |
| Paino (kg) | 0.060000 |
| Leveys | 30 mm |