Marleyn koururauta on sinkitty ja pinnoitettu kourun värisellä muovilla. Koururaudassa on takajousi ja se sopii 100 mm leveisiin räystäskouruihin.
| Tuotemerkki | MARLEY |
| Tuotenumero | 1057372 |
| Halkaisija | 100 mm |
| Mitat | 100 mm ( Ø ) |
| EAN | 4002644084022 |
| Tuotenimi | Koururauta Marley 100 mm valkoinen |
| Nettopaino (kg) | 0.310 |
| Pääväri | Valkoinen |
| Tuotetyyppi | Putkien kannakkeet ja tarvikkeet |
| Väri | Valkoinen |
| Paino (kg) | 0.310000 |