Tee huippulöytöjä Kylpyhuone- ja keittiöviikoilta vain 30.3. asti, osta heti!
Myös tarjoushinnoista! Yritysasiakkaana hyödyt entistä selkeämmistä ja paremmista eduista! Suurasiakkaille alennusprosentit sopimuksen mukaan. Lue lisää ja liity yritysasiakkaaksi tästä.
Räystäskourun kannake. Muovinen kannake sopii 125 mm leveisiin Marley-räystäskouruihin. Kannake säädetään oikeaan kulmaan otsalautaan nähden e...
Räystäskourun kannake. Muovinen kannake sopii 125 mm leveisiin Marley-räystäskouruihin. Kannake säädetään oikeaan kulmaan otsalautaan nähden erikseen myytävällä säätökulmalla.
| Tuotenimi | Kourukannake Marley 125 mm valkoinen |
|---|---|
| Tuotenumero | 1225792 |
| Paino (kg) | 0.090000 |
| EAN | 4002644083933 |
| Nettopaino (kg) | 0.090 |
| Tuotemerkki | MARLEY |
| Mitat | 125 mm ( Ø ) |
| Pääväri | Valkoinen |
| Halkaisija | 125 mm |
| Väri | Valkoinen |
Saat 5 % alennuksen kaikesta – myös alennetuista hinnoista!
Voit helposti vertailla tuotteita keskenään, tallentaa niitä ostoslistaksi ja jakaa ystävien kanssa! Kirjaudu sisään tai rekisteröidy lisätäksesi suosikkeihin.
Kirjaudu tai luo tili