Marleyn koururauta on sinkitty ja pinnoitettu kourun värisellä muovilla. Koururaudassa on takajousi ja se sopii 125 mm leveisiin räystäskouruihin.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | MARLEY |
| Tuotenumero | 1216551 |
| Halkaisija | 125 mm |
| Mitat | 125 mm ( Ø ) |
| EAN | 4002644084015 |
| Tuotenimi | Koururauta Marley 125 mm valkoinen |
| Nettopaino (kg) | 0.410 |
| Pääväri | Valkoinen |
| Väri | Valkoinen |
| Paino (kg) | 0.410000 |