Takajousella varustettu koururauta 75 mm leveälle sadevesikourulle. Metallinen kourun koukku on sinkitty ja pinnoitettu sadekourun sävyiseksi.
| Tuotemerkki | MARLEY |
| Tuotenumero | 1573449 |
| Halkaisija | 75 mm |
| Mitat | 75 mm ( Ø ) |
| EAN | 4002644318851 |
| Tuotenimi | Kourun koukku takajousella Marley 75 mm antrasiitti |
| Nettopaino (kg) | 0.210 |
| Pääväri | Harmaa |
| Väri | Antrasiitti |
| Paino (kg) | 0.210000 |