Marleyn koururauta on sinkitty ja pinnoitettu kourun värisellä muovilla. Koururaudassa on takajousi. Sopii 100 mm leveisiin räystäskouruihin.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | MARLEY |
| Tuotenumero | 1006635 |
| Halkaisija | 100 mm |
| Mitat | 100 mm ( Ø ) |
| EAN | 4002644085371 |
| Tuotenimi | Koururauta Marley 100 mm antrasiitti |
| Nettopaino (kg) | 0.310 |
| Pääväri | Musta |
| Tuotetyyppi | Putkien kannakkeet ja tarvikkeet |
| Väri | Antrasiitti |
| Paino (kg) | 0.310000 |