Kaunis kuitutapetti hyvällä valonkestolla. Kiinnitys levittämällä liisteri suoraan seinään.
| Tuotemerkki | A.S CREATION |
| Tuotenumero | 1571172 |
| Mitat | 10.05 x 0.53 m ( P x L ) |
| EAN | 4051315631713 |
| Pituus | 10.05 m |
| Tuotenimi | Kuitutapetti A.S. Creation Stories of Life 39670-4 |
| Nettopaino (kg) | 1.350 |
| Pääväri | Vihreä |
| Väri | Vihreä |
| Tapettityyppi | Kuitutapetti (nowo) |
| Paino (kg) | 1.355000 |
| Leveys | 0.53 m |