Mustavalkoinen koivutapetti sopii hyvin skandinaaviseen sisustukseen. Elävä kuosi tuo metsän kotiisi.
| Tuotemerkki | A.S CREATION |
| Tuotenumero | 1571062 |
| Mitat | 10.05 x 0.53 m ( P x L ) |
| EAN | 4051315563779 |
| Pituus | 10.05 m |
| Tuotenimi | Kuitutapetti A.S. Creation Pintwalls Koivut |
| Nettopaino (kg) | 1.215 |
| Pääväri | Valkoinen |
| Väri | Musta/Valkoinen |
| Tapettityyppi | Kuitutapetti (nowo) |
| Paino (kg) | 1.220000 |
| Leveys | 0.53 m |