Oriana 89027 sopii täydellisesti niin kokonaisiin huoneisiin kuin tehosteseiniinkin. Se luo pehmeän ja kutsuvan tunnelman, juuri sellaisen, joka tekee sisustuksesta kodikkaan ja viimeistellyn.
| Mitat | 530 x 90 cm ( P x L ) |
| Tuotenumero | 1650390 |
| EAN | 4001860890271 |
| Pituus | 530 cm |
| Tuotenimi | Kuitutapetti Oriana 89027 Heinä |
| Nettopaino (kg) | 0.891 |
| Pääväri | Vihreä |
| Tuotetyyppi | Tapetti |
| Tapettityyppi | Kuitutapetti (nowo) |
| Paino (kg) | 0.891000 |
| Leveys | 90 cm |