Koristeellinen kuitutapetti hyvällä valonkestolla. Kiinnitys levittämällä liisteri suoraan seinään.
| Tuotemerkki | TAPETIT.FI |
| Tuotenumero | 1578380 |
| Mitat | 10.05 x 0.53 m ( P x L ) |
| EAN | 5411012506537 |
| Pituus | 10.05 m |
| Tuotenimi | Kuitutapetti Omura A70103 Greige |
| Nettopaino (kg) | 1.040 |
| Pääväri | Ruskea |
| Väri | Greige |
| Tapettityyppi | Kuitutapetti (nowo) |
| Paino (kg) | 1.040000 |
| Leveys | 0.53 m |