Koristeellinen kuitutapetti hyvällä valonkestolla. Kiinnitys levittämällä liisteri suoraan seinään.
| Tuotemerkki | TAPETIT.FI |
| Tuotenumero | 1578394 |
| Mitat | 10.05 x 0.53 m ( P x L ) |
| EAN | 4001860333914 |
| Pituus | 10.05 m |
| Tuotenimi | Kuitutapetti Travertino 33391 beige |
| Nettopaino (kg) | 1.300 |
| Pääväri | Beige |
| Väri | Beige |
| Tapettityyppi | Kuitutapetti (nowo) |
| Paino (kg) | 1.300000 |
| Leveys | 0.53 m |