Kuitutapetti on käytännöllinen ja moderni ratkaisu, kun haluat uudistaa kotisi ilmeen vaivattomasti. Sen hengittävä rakenne tasoittaa pieniä epätasaisuuksia seinäpinnassa ja tekee asennuksesta sujuvaa myös ensikertalaiselle.
Vahva ja mittapysyvä kuitutapetti ei veny eikä kutistu, mikä takaa siistin ja tasaisen lopputuloksen. Kuitutapetti kiinnitetään levittämällä liima suoraan seinään, joten asennus on nopeaa ja sotkutonta. Materiaali kestää arjen rasitusta ja on helppo pitää puhtaana kevyesti pyyhkimällä.
| Tuotemerkki | A.S CREATION |
| Tuotenumero | 1650468 |
| Mitat | 10.05 x 0.53 m ( P x L ) |
| EAN | 4051315706459 |
| Pituus | 10.05 m |
| Tuotenimi | Kuitutapetti A.S Creation Vibes & Styles 79039-5 |
| Nettopaino (kg) | 1.450 |
| Pääväri | Beige |
| Tuotetyyppi | Tapetti |
| Tapettityyppi | Kuitutapetti (nowo) |
| Paino (kg) | 1.450000 |
| Leveys | 0.53 m |