Hopean hohtoisessa tapetissa on leveät pystyraidat. Erikoispitkä 14 metrinen tapettirulla on riittoisa!
Tiesitkö? Pystyraidat tapetissa tuovat huoneeseen korkeudentuntua, vaakaraidat leventävät tilaa.
Erikoispitkästä rullasta saat 2,3 m korkeaan huoneeseen 6 vuotaa/rulla (3,18 metriä seinää), 2,5 m korkeaan huoneeseen 5 vuotaa/rulla (2,65 metriä seinää).
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | SANDUDD |
| Tuotenumero | 1558713 |
| Mitat | 14 x 0.53 m ( P x L ) |
| EAN | 6417271289715 |
| Pituus | 14 m |
| Tuotenimi | Kuitutapetti Sandudd Jumbo Nikkari 2897-1 |
| Nettopaino (kg) | 0.990 |
| Pääväri | Hopea |
| Väri | Hopea |
| Tapettityyppi | Kuitutapetti (nowo) |
| Paino (kg) | 1.100000 |
| Leveys | 0.53 m |