Shadows-mallistosta löytyy tapetit olo-, makuu-, ja ruokailuhuoneisiin. Vapaa kohdistus.
Helppo kiinnitys Non-woven liimalla. Telaa liima suoraan seinään ja kiinnitä vuota. Ei esiliisteröinti tarvetta.
Tekniset tiedot
| Mitat | 10.4 x 0.53 m ( P x L ) |
| Tuotenumero | 1558856 |
| EAN | 6417271296317 |
| Pituus | 10.4 m |
| Tuotenimi | Kuitutapetti Shadows Struktuuri Helmiäinen |
| Nettopaino (kg) | 0.990 |
| Pääväri | Valkoinen |
| Väri | Helmiäinen |
| Tapettityyppi | Kuitutapetti (nowo) |
| Paino (kg) | 1.100000 |
| Leveys | 0.53 m |