Kuvittele asuvasi tästä eteenpäin marmoripalatsissa, maalaishenkisessä puumökissä keskellä metsää tai tyylikkäässä loftasunnossa, jonka seinät ovat tiiltä, lautaa, kiveä tai betonia.
Imagine -tapettimalliston avulla kaikki on mahdollista. Malliston tapetit luovat täydellisen taustan huonekaluille sekä koriste-esineille.
Imagine rouheisen tiilitapetin ja ystävien kanssa illat ovat unohtumattomia.
Ei vettymisaikaa.
Tekniset tiedot
| Mitat | 10.05 x 0.53 m ( P x L ) |
| Tuotenumero | 1578302 |
| EAN | 4001860584088 |
| Pituus | 10.05 m |
| Tuotenimi | Kuitutapetti Imagine Punainen Tiiliseinä |
| Nettopaino (kg) | 1.600 |
| Pääväri | Punainen |
| Väri | Tiilenpunainen |
| Tapettityyppi | Kuitutapetti (nowo) |
| Paino (kg) | 1.600000 |
| Leveys | 0.53 m |