Kaunis lehtikuvioinen kuitutapetti luo harmonista koristeellisuutta tilaan. Valkoisia ja hopeanhohtoisia lehtikuvioita beigellä pohjalla. Non-woven kuitutapetti on helppo asentaa!
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | SANDUDD |
| Tuotenumero | 1559259 |
| Mitat | 11.2 x 0.53 m ( P x L ) |
| EAN | 6417271296560 |
| Pituus | 11.2 m |
| Tuotenimi | Kuitutapetti Sandudd Rantaniitty Viinimarja Vaalea Beige |
| Nettopaino (kg) | 0.990 |
| Pääväri | Beige |
| Väri | Vaalea beige |
| Tapettityyppi | Kuitutapetti (nowo) |
| Paino (kg) | 1.000000 |
| Leveys | 0.53 m |