Hyllynkannatin valkoiseksi maalattua terästä. Kantavuus 33 kg.
Mittojen lisätietoja
Mitat mm (ks. mittakuva)
A: 345
B: 230
C: 41
| Tuotemerkki | VORMANN |
| Tuotenumero | 1068363 |
| Mitat | 230 x 41 x 345 mm ( P x L x K ) |
| EAN | 4003984270762 |
| Korkeus | 345 mm |
| Pituus | 230 mm |
| Tuotenimi | Kulmakannatin Format Valkoinen 345 x 230 mm |
| Nettopaino (kg) | 0.329 |
| Pääväri | Valkoinen |
| Tuotetyyppi | Kannatin |
| Tuotesarja | Format |
| Paino (kg) | 0.329000 |
| Leveys | 41 mm |