Vankka kulmakannatin tuella, kestää paljon painoa.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | VORMANN |
| Tuotenumero | 1067495 |
| Mitat | 500 x 330 x 30 mm ( P x L x Paks. ) |
| EAN | 4003984270854 |
| Pituus | 500 mm |
| Tuotenimi | Kulmakannatin tuella Valkoinen 500 x 330 x 30 mm |
| Nettopaino (kg) | 1.235 |
| Tuotetyyppi | Kannatin |
| Koko | 500 x 330 x 30 mm |
| Paksuus | 30 mm |
| Paino (kg) | 1.235000 |
| Leveys | 330 mm |